CAM-IP8MP-EP12-8X GMB kamera 8 mpix microSD iCSee xmeye pro app Two-way voice PTZ ip66, 3.6mm+3.6mm
GEMBIRD
Šifra: 59190
Maloprodajna cena: 16.483,00 rsd.
WebCena: 15.550,00 rsd.
Broj rata
 Količina
Model: CAM-IP8MP-EP12-8X
12MP 4MP+4MP+2MP+2MP 3 screen
H.265 WiFi Camera, 4.5 Inch, ICSEE App
4pcs IR LED + 8cs White LED
3.6mm+3.6mm+8X Zoom (2.8+12mm), Alarm Siren
RJ45, Onvif P2P, Smart Human Detection
IP66, Two Way Audio, 2A Adapter, Support TF Card
Smart IR&Color Night Vision, Pan 355°, Tilt 90°
  • Naziv artikla: