Izabrani filteri:

RSD

Oprema

UKUPNO: 12

DELL Standard Heatsink, CUS Kit

MP cena: 3.985,00 rsd.
Web cena: 3.587,00 rsd.

    HPE DL38X Gen10 Universal Media Bay (826708-B21)

    MP cena: 7.757,00 rsd.
    Web cena: 6.982,00 rsd.

      HP 1Gb Ethernet 4P 331FLR Adptr (629135-B22)

      MP cena: 12.618,00 rsd.
      Web cena: 11.285,00 rsd.

        Optički uređaj HPE/9.5mm/SATA/DVD-RW/JackBlack/G9/Optical Drive (...

        MP cena: 17.370,00 rsd.
        Web cena: 15.633,00 rsd.

          Network adapter HPE Ethernet /1Gb/ 4-port/ 331T/1Y Adapter (647594-...

          MP cena: 19.215,00 rsd.
          Web cena: 17.151,00 rsd.

            Optički kabl HPE Premier Flex LC/LC /Multi-mode/ OM4/ 2 fiber/ 15m...

            MP cena: 20.574,00 rsd.
            Web cena: 18.516,00 rsd.

              Napajanje HPE 500W/Flex Slot/Platinum/Hot Plug/Gen10/Power Supply K...

              MP cena: 21.923,00 rsd.
              Web cena: 19.731,00 rsd.

                HPE 800W Flex Slot Platinum Hot Plug Low Halogen Power Supply Kit (...

                MP cena: 24.284,00 rsd.
                Web cena: 21.856,00 rsd.

                  HPE BladeSystem c-Class 10Gb SFP+ SR Transceiver (455883R-B21)

                  MP cena: 31.114,00 rsd.
                  Web cena: 27.825,00 rsd.

                    HPE 500W FS PLAT HT PLG LH napajanje

                    MP cena: 36.819,00 rsd.
                    Web cena: 32.928,00 rsd.

                      DELL Single 600W Hot-Plug Power Supply (1+0)

                      MP cena: 39.852,00 rsd.
                      Web cena: 35.867,00 rsd.

                        Fujitsu Modular PSU 500W titanium hp (PY-PU503)

                        MP cena: 41.485,00 rsd.
                        Web cena: 37.100,00 rsd.