DAHUA IPC-HDBW2541R-ZAS-27135-S2 5MP IR Vari-focal Dome WizSense Network Camera (SCA00632)
Dahua
Šifra: 56191
Maloprodajna cena: 59.211,00 rsd.
WebCena: 55.174,00 rsd.
Broj rata
 Količina
  • Senzor
    • Tip kamere:
    • IP
    • Rezolucija senzora:
    • 5 Megapiksela
    • Veličina:
    • 1 2.7 inča
    • Tip senzora:
    • CMOS
    • Uglovi snimanja:
    • 58°~18° vertikalni, 138°~36° dijagonalni, 113°~31° horizontalni
    • Osvetljenje:
    • 0 Lux sa Illuminator on, 0.007Lux F1.5, 0.0007Lux F1.5 (crno-beli)
  • Sočivo
    • Fokusna daljina:
    • 2.7mm~13.5mm
    • Fokusni koeficijent:
    • F1.5
  • Snimanje videa
    • Rezolucija videa:
    • 2.960 × 1.668
    • Frame rate:
    • 1~25 30fps (4M), 1~20fps (5M)
    • Podržani video formati:
    • H.264, H.264B, H.264H, H.265, MJPEG, Smart H.264+, Smart H.265+
  • Ostale karakteristike
    • Mikrofon:
    • Ugrađen
  • Audio
    • Zvučnici:
    • Ugrađeni
    • Podržani audio formati:
    • G.726, PCM, G.711a, G.711Mu
  • Žična mreža
    • Protok žične mreže:
    • 10 100Mbps Base-T
    • Protokoli:
  • Dodatne funkcije
    • Snimanje:
    • Automatski balans bele, Auto gain control, BLC, HLC, Smart IR, WDR, 3D NR, Manual gain control
  • Memorija
    • RAM:
    • 256MB
    • Interna:
    • 128MB
    • Podržane memorijske kartice:
    • MicroSD (do 256GB)
  • Zaštita
    • Ostalo:
    • IP67, IK10
  • Fizičke karakteristike
    • Dimenzije:
    • Φ122mm x 93.4mm