DAHUA IPC-HDW2241T-ZS-27135 2MP IR Vari-focal Eyeball WizSense Network kamera (SCA00578)
Dahua
Šifra: 54204
Maloprodajna cena: 45.279,00 rsd.
WebCena: 42.192,00 rsd.
Broj rata
 Količina
  • Senzor
    • Tip kamere:
    • IP
    • Rezolucija senzora:
    • 2 Megapiksela
    • Veličina:
    • 1 2.8 inča
    • Tip senzora:
    • CMOS
    • Uglovi snimanja:
    • 108°~30° horizontalni, 56° ~ 17° vertikalni, 131°~35° dijagonalni
    • Osvetljenje:
    • 0 Lux sa Illuminator on, 0.002Lux F1.5, 0.0002Lux 1.5 (crno-belo)
  • Sočivo
    • Fokusna daljina:
    • 2.7mm~13.5mm
    • Fokusni koeficijent:
    • F1.5
  • Snimanje videa
    • Rezolucija videa:
    • Frame rate:
    • 25 30fps
    • Podržani video formati:
    • H.264, H.264B, H.264H, H.265, MJPEG
  • Ostale karakteristike
    • Mikrofon:
    • Ugrađen
  • Audio
    • Podržani audio formati:
    • G.726, PCM, G.711a, G.711Mu
  • Žična mreža
    • Protok žične mreže:
    • 10 100Mbps Base-T
    • Protokoli:
  • Dodatne funkcije
    • Snimanje:
    • BLC, HLC, WDR, 3D NR
  • Memorija
    • RAM:
    • 128MB
    • Interna:
    • 128MB
    • Podržane memorijske kartice:
    • MicroSD (do 256GB)
  • Zaštita
    • Ostalo:
  • Fizičke karakteristike
    • Dimenzije:
    • 108.3mm x Φ122mm