DAHUA IPC-HFW5541E-ZE-27135-S3 5MP WDR IR Bullet AI Network kamera (SIG00860)
Dahua
Šifra: 57354
Maloprodajna cena: 76.103,00 rsd.
WebCena: 70.914,00 rsd.
Broj rata
 Količina
  • Senzor
    • Tip kamere:
    • IP
    • Rezolucija senzora:
    • 5 Megapiksela
    • Veličina:
    • 1 2.7 inča
    • Tip senzora:
    • CMOS
    • Uglovi snimanja:
    • Rotacija: 0°–360°, Pan: 0°–360°, Tilt: 0°–90°
    • Osvetljenje:
    • 0 Lux sa Illuminator on, 0.0005 Lux F1.5, 0.0009 Lux F1.5
  • Sočivo
    • Fokusna daljina:
    • 2.7mm~13.5mm
    • Fokusni koeficijent:
    • F1.5
  • Snimanje videa
    • Rezolucija videa:
    • 2.960 × 1.668
    • Frame rate:
    • 1~25 30fps
    • Podržani video formati:
    • H.264, H.264B, H.264H, H.265, MJPEG, Smart H.264+, Smart H.265+
  • Ostale karakteristike
    • Mikrofon:
    • Ugrađen
  • Audio
    • Podržani audio formati:
    • G.726, PCM, G.711a, G.711Mu, G.723
  • Žična mreža
    • Protok žične mreže:
    • 10 100Mbps Base-T
    • Protokoli:
  • Dodatne funkcije
    • Snimanje:
  • Memorija
    • RAM:
    • 1GB
    • Interna:
    • 4GB
    • Podržane memorijske kartice:
    • MicroSD (do 1TB)
  • Zaštita
    • Ostalo:
  • Fizičke karakteristike
    • Dimenzije:
    • 273.2mm x 95mm x 95mm