HP
Šifra: 64116
Maloprodajna cena: 170.309,00 rsd.
WebCena: 151.081,00 rsd.
Broj rata
 Količina
Laptop HP EliteBook 6 G1i 16 DOS 16"WUXGA AG Core U7-255U 16GB 1TB GLAN backlit srebrna
  • MANUFACTURERCODE
  • HPPSG
  • WARRANTY
  • ---
  • COLOR_NB
  • Silver
  • FPSENSOR
  • No
  • DISKSIZE2_NB
  • Does not have
  • DISKSIZE3_NB
  • Does not have
  • Connector type and Max Charging power
  • CASE_NB
  • Aluminum
  • DISPLAY_PANEL_NB
  • Standard
  • TOUCH
  • No
  • VGA
  • VGA_SIZE_NB
  • Shared
  • 3G
  • BATTCEL_NB
  • LI 3-cell
  • HDDRPM_NB
  • No rotation
  • CARDREADER
  • PORTDISP_NB
  • 2
  • HDMI
  • 1
  • MEMORY_CASH_NB
  • 12MB
  • MASS
  • 1770g
  • MASS_BRUTO
  • 2200g
  • VGA_MODEL_NB
  • Intel Arc
  • OPTIKA_NB
  • FREQUENCY_NB
  • 5.20 GHz
  • RESOLUTION_NB
  • 1920 x 1200
  • THUNDERBOLT
  • 2
  • DISC_TYPE2_NB
  • DISC_TYPE3_NB
  • USB3_NB
  • COLOR_DETAIL_NB
  • Srebrna
  • KEYBOARD
  • SR
  • LITKEY
  • SCREEN_TYPE_NB
  • Anti-Glare
  • USB TYPE_C_NB
  • GRAPHICS_NB
  • Integrated
  • CPU_MODEL_NB
  • 255U
  • OS_NB
  • Free DOS
  • CORE_NB
  • 12
  • SCREEN_SIZE_NB
  • 16.0\"
  • DISKSIZE1_NB
  • 512 GB
  • MEMORY_NB
  • 16 GB
  • CPU_NB
  • Intel
  • DISC_TYPE1_NB
  • SSD
  • CPU_TYPE_NB
  • Core Ultra 7
  • ConnTypeMaxChPwer
  • Naziv artikla:
  • Naziv i vrsta robe:
  • Laptop
  • Uvoznik:
  • CT
  • Zemlja porekla:
  • Dostupno na ambalaži proizvoda
  • Prava potrošača:
  • Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Ocena:
Unesite kod sa slike
Srodni proizvodi
DELL Latitude 5450 14 inch FHD Core Ultra 5 125U 8GB 512GB SSD Back...
MP cena: 198.145,00 rsd.
Web cena: 177.995,00 rsd.
  • Tip procesora:
  • Intel® Core™ Ultra 5
  • Dijagonala ekrana:
  • 13.3 - 14 inča
  • Windows:
  • Da
DELL Latitude 5550 15.6 inch FHD i5-1335U 8GB 512GB SSD Backlit FP ...
MP cena: 186.046,00 rsd.
  • Tip procesora:
  • Intel® Core™ i5
  • Dijagonala ekrana:
  • 15 - 16 inča
  • Windows:
  • Da
ASUS Vivobook 16 V3607VU-RP137 (16 inča WUXGA, Core 7 240H, 16GB, ...
  • Intel® Core™ 7
  • 15 - 16 inča
ASUS Zenbook 14 UM3406KA-QD024 (14 inča WUXGA OLED, Ryzen AI 7 35...
  • AMD Ryzen AI 7
  • 13.3 - 14 inča