SMART LED TV Zeus 55 ZE55UST2 3840x2160 UHD DVB-T2 frameless Android 14 GaiaOS 4.0
ZEUS
Šifra: 60609
Maloprodajna cena: 37.029,00 rsd.
WebCena: 32.915,00 rsd.
Broj rata
 Količina
Veličina ekrana (dijagonala)55"
ModelZE55UST2
Smart Da (Android 14, GaiaOS 4.0)
Kvalitet panelaA klasa (frameless)
RezolucijaUHD (3840x2160)
Odnos stranica16:9
Ugao gledanjaLevo/Desno: 178°, Gore/Dole: 178°
Kontrast≥1000:1
Broj boja16.7 miliona
Osvežavanje ekrana60Hz
Vreme odziva8ms
Pozadinsko osvetljenjeTip: DLED
Osvetljenost (cd/m²)220
Napajanje – ulazni napon100–240V~, 50/60Hz
ARC putem HDMIDa (HDMI1)
Podrška za DolbyDa
CI+ slotDa
BluetoothDa
WiFiDa
Analogni TV sistem (ATV)PAL/SECAM BG/DK/I
Digitalni TV sistem (DTV)DVB-T/C/T2/S2
HDMI 2.0 (količina)Da (3 priključka)
RF ulazDa
RF (S2)Da
USB 2.0 (količina)Da (2 priključka)
AV ulazDa (mini)
Izlaz za slušaliceDa
Digitalni audio izlazKoaksijalni
Mrežni ulaz (RJ45)Da
CI slotDa
OSD meni jeziciEngleski (podrazumevano), ruski, francuski, nemački, arapski, srpski, makedonski
Tip zvučnikaSistem
Snaga zvučnika2 x 10W
Boja okviraCrna
Materijal prednjeg okviraPlastika (ABS)
Materijal zadnje stranePlastika (HIPS)
Materijal postoljaMetal
VESA dimenzije za montažu (ŠxV)200 x 100 mm
Dimenzije bez postolja (ŠxVxD)1226.2 x 708.7 x 74 mm
Dimenzije sa postoljem (ŠxVxD)1370 x 812 x 254 mm
Dimenzije pakovanja (ŠxVxD)1370 x 155 x 827 mm
Neto težina10.3 kg
Bruto težina13 kg
Prava potrošača:36 Meseci
  • Naziv artikla:
  • Naziv i vrsta robe:
  • Televizori
  • Uvoznik:
  • Uspon
  • Zemlja porekla:
  • Dostupno na ambalaži proizvoda
  • Prava potrošača:
  • Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Ocena:
Unesite kod sa slike
Srodni proizvodi
- 12 %
HISENSE 43 inča 43A6Q 4K UHD Smart TV (TVZ02872)
MP cena: 36.990,00 rsd.
Web cena: 28.990,00 rsd.
32.990,00 rsd.
  • Dijagonala ekrana:
  • 43 inča
  • Smart:
  • Da (Smart)
  • 4K (Ultra HD):
  • Da (4K)
Televizor LG 43NANO80A3B/NanoCell/43"/4K Ultra HD/smart/webOS 25/cr...
MP cena: 44.189,00 rsd.
  • Dijagonala ekrana:
  • 43 inča
  • 4K (Ultra HD):
  • Da (4K)
  • Smart:
  • Da (Smart)
  • Tehnologija:
  • NANOCELL
Televizor TCL 43V6C/LED/43"/4K UHD/60Hz/Google TV/crna (43V6C)
  • 43 inča