DAHUA IPC-HDBW2441R-ZAS-27135 4MP IR Vari-focal Dome WizSense Network kamera (SCA00562)
Dahua
Šifra: 50808
Maloprodajna cena: 50.503,00 rsd.
WebCena: 47.060,00 rsd.
Broj rata
 Količina
  • Senzor
    • Tip kamere:
    • IP
    • Rezolucija senzora:
    • 4 Megapiksela
    • Veličina:
    • 1 2.9 inča
    • Tip senzora:
    • CMOS
    • Uglovi snimanja:
    • 104°~29° horizontalni, 54°~16° vertikalni, 125°–34° dijagonalni
    • Osvetljenje:
    • 0 Lux sa Illuminator on, 0.006 Lux F1.5 (u boji), 0.0006 Lux F1.5 (crno-belo)
  • Sočivo
    • Fokusna daljina:
    • 2.7mm~13.5mm
    • Fokusni koeficijent:
    • F1.5
  • Snimanje videa
    • Rezolucija videa:
    • Frame rate:
    • 1 ~ 20 25 30fps
    • Podržani video formati:
    • H.264, H.264B, H.264H, H.265, MJPEG
  • Audio
    • Mikrofon:
    • Ugrađen
    • Podržani audio formati:
    • G.726, PCM, G.711a, G.711Mu
  • Žična mreža
    • Protok žične mreže:
    • 10 100Mbps Base-T
    • Protokoli:
  • Dodatne funkcije
    • Snimanje:
    • Automatski balans bele, BLC, HLC, WDR, 3D NR
  • Memorija
    • RAM:
    • 128MB
    • Interna:
    • 128MB
    • Podržane memorijske kartice:
    • MicroSD (do 256GB)
  • Zaštita
    • Ostalo:
  • Fizičke karakteristike
    • Dimenzije:
    • Φ122mm x 93.4mm