Televizor TCL 43V6C/LED/43''/4K UHD/60Hz/Google TV/crna (43V6C)
TCL
Šifra: 61121
Maloprodajna cena: 34.583,00 rsd.
WebCena: 30.678,00 rsd.
Broj rata
 Količina
Televizor TCL 43V6C LED 43" 4K UHD 60Hz Google TV crna
  • MANUFACTURERCODE
  • TCL
  • WARRANTY
  • 2+3G
  • COLOR_TV
  • Black
  • SMART_OS_TYPE
  • Google TV
  • SCREEN_TYPE_TV
  • D-LED
  • WIFI_TV
  • Yes
  • RESOLUTION_TV
  • 3840 x 2160
  • SCREEN_SIZE_TV
  • 43\" (109cm)
  • SMART
  • Yes
  • Naziv artikla:
  • Naziv i vrsta robe:
  • Televizori
  • Uvoznik:
  • CT
  • Zemlja porekla:
  • Dostupno na ambalaži proizvoda
  • Prava potrošača:
  • Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Ocena:
Unesite kod sa slike
Srodni proizvodi
- 12 %
HISENSE 43 inča 43A6Q 4K UHD Smart TV (TVZ02872)
MP cena: 36.990,00 rsd.
Web cena: 28.990,00 rsd.
32.990,00 rsd.
  • Dijagonala ekrana:
  • 43 inča
  • Smart:
  • Da (Smart)
  • 4K (Ultra HD):
  • Da (4K)
SMART LED TV Zeus 55 ZE55UST2 3840x2160 UHD DVB-T2 frameless Androi...
MP cena: 37.029,00 rsd.
  • Dijagonala ekrana:
  • 55 inča
  • Da (Smart)
  • 4K (Ultra HD):
  • Da (4K)
HISENSE 40 inča 40A5S QLED FHD Smart TV (TVZ02964)
  • 39 - 40 inča